Wie is wie

  • Cynthia van Os

    • Directie
    • maandag t/m donderdag
    • vrijdag om de week
    • c.vanos
    • @alberoscholen.nl
  • Joke Bokelaar

    • Groep 1/2a
    • maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
    • j.bokelaar
    • @alberoscholen.nl
  • Maja Vink

    • Groep 1/2a
    • woensdag
    • Groep 3
    • donderdag
    • m.vink
    • @alberoscholen.nl
  • José Vette

    • Groep 1/2b
    • maandag, dinsdag, woensdag
    • j.vette
    • @alberoscholen.nl
  • Joyce Matthijsse

    • Groep 1/2b
    • donderdag en vrijdag
    • j.matthijsse
    • @alberoscholen.nl
  • Dinette Stelling

    • Groep 3
    • maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag
    • d.stelling
    • @alberoscholen.nl
  • Jacco Ros

    • Groep 4
    • maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag
    • j.ros
    • @alberoscholen.nl
  • Kimberly Wijshof

    • Groep 4
    • woensdag
    • Werkdrukvermindering groep 1 t/m 4
    • donderdag
    • k.wijshof
    • @alberoscholen.nl
  • Hanna van Oostende

    • Groep 5
    • dinsdag t/m vrijdag
    • h.vanoostende
    • @alberoscholen.nl
  • Nancy van Spall

    • Groep 5
    • maandag
    • n.vanspall
    • @alberoscholen.nl
  • Ivo Flipse

    • Groep 6a
    • maandag, woensdag, donderdag
    • Gymleerkracht
    • dinsdag, vrijdagochtend
    • Werkdrukvermindering groep 6 t/m 8
    • vrijdagmiddag
    • ICT-er
    • ivo.flipse
    • @alberoscholen.nl
  • Eva van Weele

    • Groep 6a
    • dinsdag, vrijdag
    • e.vanweele
    • @alberoscholen.nl
  • Anne-Marie van Uden

    • Groep 6b
    • maandag, dinsdag
    • Groep 7
    • donderdag
    • Plusklas
    • woensdag
    • a.vanuden
    • @alberoscholen.nl
  • Corinne Koppejan

    • Groep 6b
    • woensdag t/m vrijdag
    • c.koppejan
    • @alberoscholen.nl
  • Iris Flipse

    • Groep 7
    • maandag t/m vrijdag
    • iris.flipse@
    • @alberoscholen.nl
  • Janneke van Belzen

    • Groep 7/8
    • maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
    • j.vanbelzen
    • @alberoscholen.nl
  • Emma de Koeijer

    • Groep 8
    • woensdag en donderdag
    • e.dekoeijer
    • @alberoscholen.nl
  • Marjolein Everse

    • Groep 8
    • maandag, dinsdag, vrijdag
    • m.everse
    • @alberoscholen.nl
  • Mireille Rentmeester

    • IB-er
    • maandag, dinsdag en donderdag
    • m.rentmeester
    • @alberoscholen.nl
  • Wendy Hillebrand

    • Onderwijsassistent groep 1 t/m 8
    • maandag t/m vrijdagmiddag
    • w.hillebrand
    • @alberoscholen.nl
  • Saskia van Waterschoot

    • Vervangt Anne-Marie
    • Groep 6b maandag, dinsdag
    • Groep 7/8 donderdag
    • Plusklas woensdag
    • s.vanwaterschoot@alberoscholen.nl
  • Rosalie van Hekke

    • Stagiaire leerkracht
    • groep 1/2a
    • maandag
  • Tessa Jasperse

    • Stagiaire leerkracht
    • groep 1/2b
    • maandag
  • Yarno Fraanje

    • Stagiaire onderwijsassistent
    • groep 4
    • maandag t/m woensdag